Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Prezentacja na temat studiów w Wielkiej Brytanii


Dnia 31 stycznia 2018 r. w auli szkoły w godzinach od 14:30 do 15:30 odbyła się prezentacja na temat studiów w Wielkiej Brytanii. Spotkanie zorganizowała p. Anita Grosse, pedagog szkolny. Prowadził ją pan Michał Krawczyk, nasz absolwent i doradca edukacyjny Masters degree in Tourism Business Administration. Zapraszamy do fotorelacji [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin