Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Koncert kolęd i pastorałek - "Hulajniki"


Dnia 31.stycznia 2018 r. w auli naszego Liceum odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu  Zespołu Regionalnego "Hulajniki" z Milówki. Założycielami Zespołu oraz autorami układów choreograficznych i doboru muzyki są Wanda i Kazimierz Potasiakowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz krótkiego filmu.
[zdjęcia] Autorzy zdjęć: Maciej Jurek i Dominik Rusek
[film] Autor filmu: Dominik Rusek

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin