W terminie 16.07.2018 - 14.08.2016 ze względu na okres urlopowy
Sekretariat szkoły będzie czynny tylko we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-12:00.
W trakcie pełnionych dyżurów nie będzie można odbierać świadectw szkolnych i maturalnych.
Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do Liceum

Klasa A        Klasa B         Klasa C         Klasa D         Klasa E
oryginały dokumentów  osób przyjętych w 2 rekrutacji należy dostarczyć do czwartku 12.07.2018 r. do godz. 15:00

Sztuka "W naszym Domu..." w wykonaniu mieszkańców DPS w Zatorze

Dnia 6 lutego 2018 roku odwiedzili nasza szkołę mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Zatorze wraz z dyrektorem, opiekunami i terapeutami. Doroczne spotkanie rozpoczęło się spektaklem autorskim przygotowanym przez pensjonariuszy.

Sztuka "W naszym Domu..." w sposób poruszający opowiadała historię naszych gości, okoliczności zamieszkania w ośrodku, towarzyszące emocje, uczucia, ale również proces budowania wspólnoty, zadamawiania się. Po zakończeniu przedstawienia brawom nie było końca, tłumie wypełniona aula na stojąco oklaskiwała aktorów. Był łzy, wzruszenie i garść refleksji o życiu, jego blaskach i cieniach... "Radosna" przez całe popołudnie była miejscem spotkania, przy kawie, muzyce, tańcu. Wspólnie tak wiele możemy sobie dać!

Zapraszamy do fotorelacji [zdjęcia]. Autorzy zdjęć: Wiktoria Bekier, Zuzanna Budzowska, Katarzyna Lewek, Martyna Mamcarczyk i Dominik Rusek