Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Sprzątanie Świata

10 października 2018 r., na terenie Centrum Edukacyjnego odbyło się tradycyjne „Sprzątanie Świata”, w którym wzięli udział nasi uczniowie. W ramach akcji zorganizowano również konkurs na strój ekologiczny – najlepszymi projektantami ekologicznej mody okazali się chłopcy z domku 5. Cała impreza zakończyła się ogniskiem i smażeniem kiełbasek. Akcję zorganizował Samorząd Internatu na czele z p. Anną Wilkońską i p. Beatą Olech. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Wiktoria Bekier [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin