Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Finał konkursów z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych Październik 2018:


W konkursie fotograficznym pt. „Przyłapani na czytaniu” zostały przyznane 3 miejsca:

I miejsce Katarzyna Lewek (kl. 3a);

II miejsce Aleksandra Tałach (kl. 1e);

III miejsce Barbara Potasiak (kl. 3d).

W plebiscycie pt. „Poleć książkę - wygraj książkę” nagrodzona została Marcelina Mikłas (kl. 3c). Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i plebiscycie, a zwycięzcom GRATULUJEMY!

Wymienione osoby bardzo proszę o zgłoszenie się do biblioteki.


 

Sprzątanie Świata

10 października 2018 r., na terenie Centrum Edukacyjnego odbyło się tradycyjne „Sprzątanie Świata”, w którym wzięli udział nasi uczniowie. W ramach akcji zorganizowano również konkurs na strój ekologiczny – najlepszymi projektantami ekologicznej mody okazali się chłopcy z domku 5. Cała impreza zakończyła się ogniskiem i smażeniem kiełbasek. Akcję zorganizował Samorząd Internatu na czele z p. Anną Wilkońską i p. Beatą Olech. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowała Wiktoria Bekier [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin