Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Finał konkursów z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych Październik 2018:


W konkursie fotograficznym pt. „Przyłapani na czytaniu” zostały przyznane 3 miejsca:

I miejsce Katarzyna Lewek (kl. 3a);

II miejsce Aleksandra Tałach (kl. 1e);

III miejsce Barbara Potasiak (kl. 3d).

W plebiscycie pt. „Poleć książkę - wygraj książkę” nagrodzona została Marcelina Mikłas (kl. 3c). Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i plebiscycie, a zwycięzcom GRATULUJEMY!

Wymienione osoby bardzo proszę o zgłoszenie się do biblioteki.


 

XVII Bieg o Puchar Księdza Dyrektora

11 października 2018 r., odbył się Jubileuszowy XVII Bieg o Puchar Księdza Dyrektora w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.
W tym roku Bieg składał się z dwóch części, a mianowicie pierwsza część, to była rywalizacja międzyklasowa uczniów LO, natomiast w drugiej części rywalizowała między sobą reprezentacja naszego Liceum na czele z ks. dyrektorem Pawłem Rycykiem i reprezentacja Urzędu Gminy Liszki na czele z wójtem p. Pawłem Misiem. Rywalizację miedzyklasową zwyciężyła klasa II C, zdobywając w ten sposób Puchar Ks. Dyrektora, a rywalizację pomiędzy LO a UG zwyciężyła nasza reprezentacja zdobywając Nagrodę Specjalną Wójta Gminy Liszki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowali: Bartosz Wieczorek i Andrzej Myrdko [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin