Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w auli naszego Liceum odbyła się uroczysta Gala Oscarowa, która została przygotowana przez klasę IId wraz z wychowawcą p. Izabelą Czowicką. W Bibliotece szkolnej została zorganizowana bardzo interesująca wystawa na temat przeszłości edukacyjnej naszych nauczycieli. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowali: Martyna Mamcarczyk i Andrzej Myrdko [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin