Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Wykład dr. Pawła Naleźniaka

Dnia 7 lutego 2019 r.  odbył się w naszej szkole kolejny wykład organizowany przez Szkolny Klub Historyczny im. Armii Krajowej. Tym razem naszym gościem był  pracownik krakowskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej dr Paweł Naleźniak. Wygłosił on wykład zatytułowany „Relacje polsko - ukraińskie w okresie międzywojennym”. Prowadzącemu udało się w bardzo ciekawy sposób zarysować bogate stosunki społeczne i narodowe panujące w II Rzeczypospolitej. Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania. Autor zdjęć: Jakub Wądrzyk [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin