Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Uroczystości 67 rocznicy rozstrzelania księdza Władysława Gurgacza


W dniu 14.09.2016 r., delegacja naszej szkoły wraz z Pocztem Sztandarowym miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach upamiętniających 67 rocznicę rozstrzelania przez komunistyczny aparat bezpieczeństwa, kapelana  Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowej.
Po Mszy Świętej za spokój duszy księdza Władysława Gurgacza przeszliśmy w pochodzie na jego grób na cmentarzu Rakowickim, gdzie zakończyły uroczystość okolicznościowe przemówienia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Dominik Karcz)

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin