Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Finał konkursów z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych Październik 2018:


W konkursie fotograficznym pt. „Przyłapani na czytaniu” zostały przyznane 3 miejsca:

I miejsce Katarzyna Lewek (kl. 3a);

II miejsce Aleksandra Tałach (kl. 1e);

III miejsce Barbara Potasiak (kl. 3d).

W plebiscycie pt. „Poleć książkę - wygraj książkę” nagrodzona została Marcelina Mikłas (kl. 3c). Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i plebiscycie, a zwycięzcom GRATULUJEMY!

Wymienione osoby bardzo proszę o zgłoszenie się do biblioteki.


 

Uroczystości 67 rocznicy rozstrzelania księdza Władysława Gurgacza


W dniu 14.09.2016 r., delegacja naszej szkoły wraz z Pocztem Sztandarowym miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach upamiętniających 67 rocznicę rozstrzelania przez komunistyczny aparat bezpieczeństwa, kapelana  Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowej.
Po Mszy Świętej za spokój duszy księdza Władysława Gurgacza przeszliśmy w pochodzie na jego grób na cmentarzu Rakowickim, gdzie zakończyły uroczystość okolicznościowe przemówienia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Dominik Karcz)

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin