Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"
Lista kandydatów przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego:

Klasa 1 AP         Klasa 1 BP          Klasa 1 CP - z fizyką        Klasa 1 CP - z geografią
Klasa 1 AG           Klasa 1 BG          Klasa 1 CG - z fizyką       Klasa 1 CG - z geografią


Od 05.07.2019-12.07.2019 świadectwa maturalne będzie można odbierać w Sekretariacie Szkoły w godzinach 9:00-15:00


Ze względu na okres urlopowy, w terminie od 15.07.19 - 09.08.19  Sekretariat szkoły będzie czynny we wtorki i czwartki w godz. 9:00-12:00


Wycieczka Szkolnego klubu Historycznego po Piekarach


W dniu 08.10.2016 r., Szkolny Klub Historyczny zorganizował wycieczkę po naszych fascynujących Piekarach.

W trakcie trasy , którą prowadził przewodnik krakowski oraz pasjonat lokalnej historii Piotr Kapusta dowiedzieliśmy się o genezie nazwy Piekary, związkach Piekar z Tyńcem, prehistorycznych tajemnicach piekarskiej groty, wstrząsających losach Piekar w czasie niemieckiej okupacji a także co na piekarskiej ziemi robił Tadeusz Kościuszko tuż przed wybuchem insurekcji oraz którędy na Wiedeń podążał król Jan III Sobieski. Dzięki zdobytej wiedzy nasz pobyt w Piekarach na pewno stanie się bardziej świadomy, a historia mieszka dosłownie wszędzie.  W wycieczce wzięli udział profesorowie Dominik Karcz, Agnieszka Bułaj Paweł Perliński. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Dominik Karcz)


Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin