"... Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie.
Kto we mnie wierzy, choćby i umarł żyć będzie…."

Zwycięstwo Chrystusa nad grzechem i śmiercią budzi w nas, niespokojnych o losy Świata ludziach XXI wieku,
nową nadzieję na ostateczne zwycięstwo Prawdy i Dobra.
W duchu tej nadziei, w świątecznych szatach łaski, śpiewając Bogu radosne Alleluja,
dzielimy się życzliwym słowem i modlitwą.
Życzymy obfitych łask Wielkiego Tygodnia, błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
wszelkiego dobra, zawsze lepszego zdrowia, pokoju w sercach i paschalnej radości.
Niech łaska Zmartwychwstałego Pana będzie darem dla życia w naszej codzienności,
jaką przychodzi nam każdego dnia podejmować i realizować.

Z modlitwą i życzliwą pamięcią - Liceum Ogólnokształcące i Fundacja im. ks. Siemaszki

DNI OTWARTE LICEUM odbędą się:

11 maja 2019 (sobota: 9.00 - 14.00)

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs Eurowizji

Dnia 21 lutego 2017r. (wtorek) o godz.12.30 w auli szkolnej odbył się Konkurs Eurowizji, w którym wezmą udział uczniowie klas I i II. Wykonali oni wybrane przez siebie utwory. Konkurs uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście. Organizatorzy tegorocznego konkursu: Katarzyna Wardęga i Alicja Gąsior. Autor zdjęć: Aleksandra Mzyk. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia].

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".