"... Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie.
Kto we mnie wierzy, choćby i umarł żyć będzie…."

Zwycięstwo Chrystusa nad grzechem i śmiercią budzi w nas, niespokojnych o losy Świata ludziach XXI wieku,
nową nadzieję na ostateczne zwycięstwo Prawdy i Dobra.
W duchu tej nadziei, w świątecznych szatach łaski, śpiewając Bogu radosne Alleluja,
dzielimy się życzliwym słowem i modlitwą.
Życzymy obfitych łask Wielkiego Tygodnia, błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
wszelkiego dobra, zawsze lepszego zdrowia, pokoju w sercach i paschalnej radości.
Niech łaska Zmartwychwstałego Pana będzie darem dla życia w naszej codzienności,
jaką przychodzi nam każdego dnia podejmować i realizować.

Z modlitwą i życzliwą pamięcią - Liceum Ogólnokształcące i Fundacja im. ks. Siemaszki

DNI OTWARTE LICEUM odbędą się:

11 maja 2019 (sobota: 9.00 - 14.00)

Serdecznie zapraszamy!

Pięciobój Internatowy

W dniu 04.09.2013r. odbył się II Pięciobój Internatowy zorganizowany przez p. Pawła Perlińskiego. Zwyciężył Domek nr 7.

piecioboj

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

W dniu 09.09.2013r. w naszym Centrum Edukacyjnym rozpoczęliśmy oficjalnie kolejny Rok Szkolny 2013/14. Uroczystą Akademię przygotowała klasa IIc.

rok szkolny start

Spotkanie z Panią Anną Dymną

W dniu 17.09.2013r., na godzinie duszpasterskiej gościliśmy Panią Annę Dymną, która jest znaną aktorką, a także prezesem Fundacji "Mimo Wszystko", zajmującej się pomaganiem osobom niepełnosprawnym.

dymna

Finał rekordu Guinnessa

W dniu 22.09.2013r., 120 wolontariuszy z naszego Liceum w rekordowym tempie układało "złote kilometry dobra", bijąc rekord Guinnessa w układaniu złotówek wspólnie z mieszkańcami Krakowa na Placu Wielkiej Armii Napoleona pod Wawelem.

rekord

I Festiwal Latawców

W sobotę 28 września br. w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach, odbył się I Festiwal Latawców. 65 uczestników festiwalu, przy hojnym wsparciu Fundacji im ks. Siemaszki oraz Kraków Airport, miało możliwość uczestniczenia w warsztatach budowy latawców oraz konkursie na najpiękniejszy latawiec.

festiwal latawcow

Spotkanie z siostrą Małgorzatą Chmielewską

W dniu 01.10.2013 r. w naszym Liceum na godzinie duszpasterskiej o swoim życiu, pracy z biednymi ludźmi, doświadczeniu wiary opowiadała nam siostra Małgorzata Chmielewska, przełożona Wspólnoty "Chleb Życia".

chmielowska

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".