"... Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie.
Kto we mnie wierzy, choćby i umarł żyć będzie…."

Zwycięstwo Chrystusa nad grzechem i śmiercią budzi w nas, niespokojnych o losy Świata ludziach XXI wieku,
nową nadzieję na ostateczne zwycięstwo Prawdy i Dobra.
W duchu tej nadziei, w świątecznych szatach łaski, śpiewając Bogu radosne Alleluja,
dzielimy się życzliwym słowem i modlitwą.
Życzymy obfitych łask Wielkiego Tygodnia, błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
wszelkiego dobra, zawsze lepszego zdrowia, pokoju w sercach i paschalnej radości.
Niech łaska Zmartwychwstałego Pana będzie darem dla życia w naszej codzienności,
jaką przychodzi nam każdego dnia podejmować i realizować.

Z modlitwą i życzliwą pamięcią - Liceum Ogólnokształcące i Fundacja im. ks. Siemaszki

DNI OTWARTE LICEUM odbędą się:

11 maja 2019 (sobota: 9.00 - 14.00)

Serdecznie zapraszamy!

Kronika 2015/2016

Letni obóz języka angielskiego

W dniach 09.08 - 22.08.2015 r. w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" odbył się po raz kolejny letni obóz języka angielskiego, zorganizowany przez p. Ewelinę Kuriatę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Anna Wilkońska)

Imieniny ks. dr Bronisława Sieńczaka

W dniu 01.09.2015 r., odbyła się uroczysta Msza św. z okazji imienin ks. dr Bronisława Sieńczaka, założyciela Centrum Edukacyjnego "Radosna Nowina 2000". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Karol Kosoń)

5-bój mieszkańców internatu

W dniu 07.09.2015 r., odbył się tradycyjny 5-bój dla wszystkich mieszkańców internatu, którzy rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach. Zwyciężył domek nr 4. 5-bój zorganizował p. Paweł Perliński. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  [zdjęcia 1] [zdjęcia 2]. (Autorzy zdjęć: Natalia Bareła i Wojciech Bednarz)

Wizyta chóru z Aschaffenburga

W dniach od 9 do 13 września gościliśmy w Centrum Edukacyjnym “Radosna Nowina 2000” 28-osobowy chór z Niemiec, noszący nazwę “Mosaik”, z miejscowości Aschaffenburg koło Frankfurtu nad Menem.

Czytaj więcej...

Mecz piłki nożnej

W dniu 30.09.2015 r., odbył się towarzyski mecz piłki nożnej pomiędzy naszymi uczniami a absolwentami. Wynik był remisowy 3:3. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".