Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Wizyta chóru z Aschaffenburga


W dniach od 9 do 13 września gościliśmy w Centrum Edukacyjnym “Radosna Nowina 2000” 28-osobowy chór z Niemiec, noszący nazwę “Mosaik”, z miejscowości Aschaffenburg koło Frankfurtu nad Menem. Grupa przyjechała ze znanym nam muzykiem panem Manfredem Lemmem, prowadzącym międzynarodowe warsztaty muzyczne pod nazwą “Pamiętać dla przyszłości”, odbywające się co roku w Piekarach.
Jeden z członków chóru, pan Bernhard Hensch, który prowadzi piekarnię w Niemczech, przywiózł dla nas pięć dużych bochnów chleba własnego wypieku. Tym chlebem krojonym przez samego mistrza piekarskiego można było się poczęstować w naszej jadalni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Justyna Farganus)

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły  2018".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin