Wizyta chóru z Aschaffenburga

W dniach od 9 do 13 września gościliśmy w Centrum Edukacyjnym “Radosna Nowina 2000” 28-osobowy chór z Niemiec, noszący nazwę “Mosaik”, z miejscowości Aschaffenburg koło Frankfurtu nad Menem. Grupa przyjechała ze znanym nam muzykiem panem Manfredem Lemmem, prowadzącym międzynarodowe warsztaty muzyczne pod nazwą “Pamiętać dla przyszłości”, odbywające się co roku w Piekarach.
Jeden z członków chóru, pan Bernhard Hensch, który prowadzi piekarnię w Niemczech, przywiózł dla nas pięć dużych bochnów chleba własnego wypieku. Tym chlebem krojonym przez samego mistrza piekarskiego można było się poczęstować w naszej jadalni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Justyna Farganus)