Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"


KOMUNIKAT nr 23 – 2018/19

Zmiany w Kalendarzu Szkolnym
.....
17.06 – Turniej Matematyczny
18.06 – Turniej Humanistyczny
19.06 – Zakończenie Roku Szkolnego
19.00 – Plenarna Rada Pedagogiczna


„Dzień z planszówką”


W pierwszy wiosenny poniedziałek, w Kawiarence pod 5, spotkaliśmy się na  internatowym „Dniu z planszówką”.
Szeroki asortyment bestsellerowych gier planszowych i karcianych oraz grono odważnych ludzi, gotowych podjąć każde wyzwanie taktyczne i logiczne, było gwarantem doskonale spędzonego czasu. Odpowiadając na Wasze pytania: Tak, powtórzymy to jeszcze nie raz! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Andrzej Myrdko

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin