W terminie 16.07.2018 - 14.08.2016 ze względu na okres urlopowy
Sekretariat szkoły będzie czynny tylko we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-12:00.
W trakcie pełnionych dyżurów nie będzie można odbierać świadectw szkolnych i maturalnych.

Podręczniki

UWAGA! Wykaz podręczników do nauki języków obcych dla klas pierwszych zostanie podany
na początku nowego Roku Szkolnego po przeprowadzeniu testu.

Lista podręczników na rok szkolny 2017/2018 (pdf)

Podręcznik do języka polskiego obowiązujący we wszystkich klasach pierwszych to:

To Lubię. Kształcenie kulturowo - literackie M. Jędrychowska, Z. A. Kłakówna, Piotr Kołodziej, Wydawnictwo Edukacyjne
+ To lubię. Kształcenie językowe Z.A. Kłakówna, I. Steczko, W.Martyniuk, Wydawnictwo Edukacyjne

Podręcznik zostanie udostępniony uczniom w formie elektronicznej. Będzie można z niego korzystać na tabletach, ebookach lub będzie można go wydrukować.