W terminie 16.07.2018 - 14.08.2016 ze względu na okres urlopowy
Sekretariat szkoły będzie czynny tylko we wtorki i czwartki w godzinach 9:00-12:00.
W trakcie pełnionych dyżurów nie będzie można odbierać świadectw szkolnych i maturalnych.

Rozmowa informacyjna

Na rozmowę informacyjną należy umówić się osobiście lub telefonicznie w sekretariacie Liceum tel. (012) 280 70 99 lub 97 w. 105.

Celem rozmowy jest poznanie kandydata i jego rodziny oraz zapoznanie się komisji z sytuacją rodzinną i materialną kandydatów.

Na rozmowę należy dostarczyć:
1. Wypełnioną ankietę kandydata (druki można otrzymać w sekretariacie lub wydrukować ze strony internetowej Liceum (znajdują się w dziale Rekrutacja - Dokumenty do pobrania).
2. Życiorys (opisowy, uwzględniający także sytuację rodziny).
3. Opinię ks. proboszcza lub katechety.
4. Oświadczenie rodziców o dochodach rodziny (druki można otrzymać w sekretariacie lub wydrukować ze strony internetowej Liceum (znajdują się w dziale Rekrutacja - Dokumenty do pobrania).

Jeśli zaistnieje sytuacja, w której kandydat umówiony na dany dzień wie, że nie stawi się lub nie dotrze na czas, prosimy o informację o takiej sytuacji pod nr telefonu (012) 280 70 99 lub 97